KOCAELİ GEBZE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi kapsamında, okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 2016-2017 eğitim-öğretim yılında Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevini yürütmek üzere Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazı emirleri doğrultusunda, EK-3 listedeki 1.FAZ okulları öncelikli olmak kaydıyla Fatih Projesi donanımları kurulan okullarımıza görevlendirme yapılacaktır.

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni olarak başvuruda bulunmak isteyen öğretmenlerimizin EK-1 deki kriterler çerçevesinde ivedilikle EK-2 _ BTR Başvuru Formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu başvuru formları ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından EK-4 _ Görevlendirme Talep Listesine işlenerek en geç 7 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 17:00 ‘ kadar  göndermeleri gerekmektedir.

 

 

EKLER

EK-1 _ BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirme Yazısı

EK-2 _ BTR Başvuru Formu

EK-3 _ BTR görevlendirme yapılacak okullar

 

EK-4 _ Görevlendirme Talep Listesi (İlçe MEM tarafından Dolduracak)

 

Ekler için tıklayınız...

Gebze İlçe Milli Eğitim Hizmet Binası, Güzeller Mah. Kavak Cad. No7 GEBZE / KOCAELİ - 2622804300

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.